Майже 100 тисяч витягів із НГО видали фахівці Держгеокадастру Черкаської області

Цьогоріч спеціалісти ГУ Держгеокадастру у Черкаській області сформували й видали 97959 витягів із технічної документації про нормативну грошову оцінку (НГО) земельної ділянки.

Із цієї кількості через електронний сервіс видано 89345 витягів, ще 8 614 – через Центри надання адміністративних послуг.

Запити надійшли від фізичних та юридичних осіб, зокрема сільськогосподарських товариств, фермерських господарств, органів місцевого самоврядування й органів державної влади.

Нормативна грошова оцінка земельних ділянок використовується для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок згідно із законом, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання раціонального використання та охорони земель, інформують в обласному управлінні Держгеокадастру.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.