Майже 10 тисяч реєстраторів розрахункових операцій зареєстрували протягом року підприємці Черкащини

Протягом січня-грудня 2023 року суб’єкти господарювання Черкаського регіону зареєстрували 2286 реєстраторів розрахункових операцій та 7294 програмних реєстраторів розрахункових операцій, так званих РРО та ПРРО.

Всього ж у Головному управлінні ДПС у Черкаській області зареєстровано 20088 реєстраторів розрахункових операцій, з них: 7607 класичних РРО та 12481 ПРРО. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Черкаській області Володимир Жаврід.

«На сьогодні, у зв’язку із прийняттям Закону України від 30.06.2023 №3219-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо особливостей оподаткування у період дії воєнного стану», відновлено відповідальність за порушення порядку здійснення розрахунків за товари (послуги).

Водночас цим самим Законом № 3219 низку суб’єктів господарювання звільнено від відповідальності за порушення вимог Закону №265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», що вчинені ними у період з 01 січня 2022 року до 01 жовтня 2023 року» – наголошує Володимир Жаврід.

Увагу всіх платників податків звертають на те, що добровільне виконання вимог законодавства у сферу торгівлі, громадського харчування та послуг, до якого належить і Закон № 265 «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг», вбереже суб’єктів господарювання від додаткових витрат у вигляді штрафних (фінансових) санкцій.

Консультації щодо реєстрації та встановлення РРО/ПРРО можна отримати за номерами «гарячих ліній», що функціонують при податкових інспекціях Черкаської області.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.