Майстер-клас від Ольги Касьянової «Українські піни-обереги»

Відвідувачі бібліотеки, учні 3-А класу (класний керівник Наталія Маценко) школи №3-колегіум відвідали цікавий майстер-клас, який для них провела громадська діячка, волонтерка черкащанка Ольга Касьянова.

Пані Ольга – психологиня, арт-терапевтка, ініціаторка багатьох соціальних та освітніх проєктів. Вона та її син Андрій є авторами унікального проєкту реальних українських героїв Dewscots. Мама і син роблять своїми руками значки з героями і розповідають світу неймовірні історії про українців, які виборюють свою свободу і захищають світ від російського зла. Кошти від продажу значків – дюскотиків йдуть на підтримку ЗСУ.

Нині пані Ольга навчала колегіантів вірити в свої сили, змінювати світ разом, підтримувати ЗСУ і робити свій внесок в перемогу України, створюючи дюскотиків – маленькі іграшки, які розповідають світові про українців та їх незламність.

Діти взяли участь у вікторині на знання українських символів, отримали в подарунок книги «Дюскотс народження героїв», та виготовили із полімерної глини маленькі значки у формі літачків.

Діти погодилися з думкою гості: сьогодні потрібно діяти, щоб Україна перемогла.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.