Майстер-клас від Дар’ї Александрової «Вишиванка – душа України!»

Всесвітній день вишиванки – міжнародне свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. Вишиванка – наша національна гордість. А сьогодні вишита сорочка – ще й броня української нації.

З нагоди відзначення Дня вишиванки на цікавий майстер-клас до закладу завітали учні 2-А класу гімназії ім. В.Т. Сенатора (класний керівник Наталія Чмиренко). Захід для юних гімназистів провела майстриня Дар’я Александрова. Під час зустрічі школярам розповіли про традиції та символи української вишивки, діти переглянули відео «Про вишиванку для дітей. Вишиванка регіонів України».

Пані Дар’я навчала учасників створювати вишиванку за допомогою техніки оригамі. А прикрашали вироби діти відповідно до своєї уяви і фантазії. Хлопці вигадували власні геометричні малюнки, дівчатка розфарбовували смужки з квітів і клеїли їх на свої вироби.

Створюючи зразки мініатюрних вишиванок з паперу, юні майстри проявили себе в ролі дизайнерів, а головне, відчули гордість від того, що вони – українці.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.