Майстер-клас із керування дроном та цікавий інтерактив: у Смілянському коледжі провели День відкритих дверей

У Смілянському промислово-економічному фаховому коледжі ЧДТУ відбувся День відкритих дверей для випускників шкіл та їх батьків.

Під час зустрічі виступив директор Григорій Кондратенко, який розповів про коледж та перспективи його розвитку і можливості для отримання якісної освіти у Смілі.

Секретар приймальної комісії Світлана Півненко проінформувала про правила прийому до ЗФПВО-2024 року та особливості вступної кампанії.

Після загальної частини майбутніх абітурієнтів запросили на зустріч з провідними викладачами циклових комісій.

Фахівці радіотехнічних спеціальностей провели майстер-клас з керування БПЛА, продемонстрували роботу розробленого ними 3-D принтера, акцентували увагу на важливості розробки і володіння новітніми радіоелектронними пристроями. Студенти-програмісти показали презентацію та в цікавій формі провели обговорення професійного портрета сучасного програміста.

Родзинкою у спілкуванні на економічному відділенні став інтерактив, під час якого навчалися відрізняти оригінальний товар від фальсифікованого, перевіряли справжність штрих-кодів, рахували гроші, розглядали риси сучасного керівника.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.