Майбутнє держави в руках молоді

222Колектив школи №3-колегіуму став учасником експериментальної роботи всеукраїнського рівня з проблеми «Виховання культури демократії старшокласників засобами телекомунікаційних проектів».
Протягом 4 років з проблеми проводилась активна робота: педагогами закладу були створені програми спецкурсів, гуртків, факультативів та клубів, які активно впроваджувались в навчально-виховний процес. Діяли інтернет-заходи, такі як: інтернет-клуби, інтернет-дебати, інтернет-семінари, телемости, через які учні могли обмінятися думками з однолітками з різних куточків України та світу з проблем демократичних перетворень в нашій країні та за її межами. Старшокласники нашого закладу ділились досвідом з означеної проблеми з молоддю країн Європи під час культурно-освітніх візитів в рамках міжнародної діяльності, яка ведеться у нашій школі-колегіумі.
Свої напрацювання та думки учні викладали в науково-дослідницьких роботах, які були представлені на розсуд журі конкурсу-захисту МАН і здобували перемоги на міському та обласному рівнях (зокрема, Лавренчук Анастасія представила роботу «Захист честі, гідності і ділової репутації людини в Україні та Європі: порівняльна характеристика»).
20 жовтня в Києві відбулось засідання Комісії з питань інноваційної діяльності та дослідно-експериментальної роботи загальноосвітніх навчальних закладів Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти і науки України, на якому роботу школи №3-колегіуму у Всеукраїнському експерименті презентували директор школи №3-колегіуму Тетяна Карло та заступник директора Олена Золотоверха. Звіт нашого закладу був конкретним, детальним, висвітлив різні сторони діяльності школи-колегіуму, показав, що всі завдання закладом були виконані, тому отримав найвищу оцінку комісії.
Ми довели, що вся діяльність закладу дала нашим юнакам та дівчатам усвідомлення абсолютної цінності прав людини, свободи особистості, сформувала у них активну позицію щодо необхідності брати участь у демократичних перетвореннях, тому що майбутнє нашої держави в їхніх руках.
Олена Золотоверха,
заступник директора з науково-методичної роботи
школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *