Майбутній школярці від студентів коледжу

PC290006Одного святкового дня в оселю добровольця Національної гвардії, випускника Смілянського коледжу харчових технологій НУХТ Михайла завітали Дід Мороз і Снігуронька, щоб привітати зі святами давню знайому, п’ятирічну Олю Михайлівну (саме так при першому знайомстві у грудні 2014 року відрекомендувалася маленька донька Михайла). У Дідовому мішку знайшовся незвичайний подарунок для дівчинки: дитяча навчальна дошка, на якій можна вчитися писати слова «мама», «тато», «мир», яка стане першим мольбертом, на якій можна кріпити магнітами свої малюнки та витинанки.
До збору коштів студенти готувалися заздалегідь: в останні тижні семестру, разом з підготовкою до екзаменаційної сесії, щоденно до пізнього вечора проводили репетиції до благодійного Новорічного балу-маскараду, на якому й була зібрана необхідна сума для подарунка.
Радості маленької Олі Михайлівни не було меж. Дівчинка сіла зручніше біля Діда Мороза, залюбки розповіла віршика, подякувала за подарунок та пообіцяла бути слухняною і старанно вчитися. А потім увагою малечі цілком заволодів подарунок.
Людмила, мама дівчинки, долучилася до слів удячності та побажала усім, щоб Новий рік приніс мир, благополуччя та затишок у кожну домівку.
А весь колектив коледжу бажає нашому мужньому випускнику Михайлу щонайскорішого поверння до родини.
У новому році миру всім нам! Миру нашій Україні!
Демченко Олена, Яковлєва Світлана, викладачі коледжу

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *