Мати з сином налагодили підпільне виготовлення і збут незаконних цигарок

Прокурори Черкаської обласної прокуратури скерували до суду обвинувальний акт стосовно двох жителів Кам’янки, які займалися незаконним виготовленням, зберіганням, придбанням з метою збуту, а також транспортуванням та збутом незаконно виготовлених тютюнових виробів, використанням підроблених марок акцизного податку.

Слідством встановлено, що мати з сином упродовж 2023 року налагодили схему придбання з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, в тому числі з підробленими марками акцизного податку.

Також вони займалися самостійним виготовленням тютюнових виробів та систематично їх збували населенню.

У ході обшуків з незаконного обігу вилучено понад 6 тисяч пачок та близько 1 тисячі штук незаконно виготовлених цигарок, тютюн та пристосування для виготовлення тютюнових виробів.

Санкція
ч. 1 ст. 204 КК України передбачає покарання у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів;
ч. 2 ст. 204 КК України – позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення;
ч. 2 ст. 199 КК України – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.