Мати із сином займалися підпільним виготовленням та збутом тютюнових виробів

За процесуального керівництва прокурорів Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру двом жителям міста Кам’янка, які займалися збутом незаконно виготовлених цигарок.

Їм інкриміновано виготовлення, придбання, зберігання з метою збуту, а також збут та транспортування з метою збуту незаконно виготовлених підакцизних товарів та використання підроблених марок акцизного податку

Слідством встановлено, що мати з сином упродовж 2023 року налагодили схему придбання з метою збуту незаконно виготовлених тютюнових виробів, у тому числі з підробленими марками акцизного податку.

Також вони займалися самостійним виготовленням тютюнових виробів та систематично збували їх населенню.

Під час досудового розслідування слідчими проведено ряд обшуків на території міста Кам’янка, зокрема у помешканнях, складських приміщеннях та транспортних засобах, які використовували у протиправній діяльності, а також у павільйонах місцевого ринку.

За їх результатами з незаконного обігу вилучено понад 6 тисяч пачок та близько 1 тисячі штук незаконно виготовлених цигарок, тютюн та пристосування для виготовлення тютюнових виробів.

Підозрюваним загрожує покарання за
ч. 1 ст. 204 КК України у вигляді штрафу від п’яти тисяч до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією та знищенням незаконно виготовлених товарів,
ч. 2 ст. 204 КК України – позбавлення волі на строк від трьох до п’яти років з конфіскацією та знищенням незаконно вироблених або придбаних товарів, знарядь виробництва, сировини для їх виготовлення, ч. 2 ст. 199 КК України – позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з конфіскацією майна.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.