Матеріальна допомога смілянам та житлово-комунальні питання розглянули на засіданням комісій

Комісію міської ради з питань освіти, молоді та спорту, культури, охорони здоров’я, соціального захисту, засобів масової інформації, провела голова комісії Мар’яна Криворучко.

Депутати надали згоду на прийняття до комунальної власності Смілянської міської територіальної громади індивідуально визначеного майна та надали одноразові матеріальні допомоги жителям міста та особам, що тимчасово проживають у місті, які опинилися в складних життєвих обставинах. Загалом члени комісії розглянули 22 питання порядку денного.

Засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства відбулося під головуванням голови комісії Максима Глущенка.

Депутати ради розглянути шість питань порядку денного, з яких «Про включення індивідуально визначеного майна до Переліку другого типу об’єктів комунальної власності м. Сміла, що підлягають передачі в оренду без проведення аукціону», «Про взяття на облік комунального підприємства «ВодГео» мережу водовідведення».

Обговорили та погодили проєкти рішення щодо надання згоди на передачу в оренду комунального майна, про безоплатну передачу основного засобу з СКП «Комунальник» на Будинок дитячої та юнацької творчості, а також внесли зміни до раніше прийнятих рішень ради.

Джерело: офіційний сайт Смілянської міської ради

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.