Мар’яна Криворучко очолить смілянську школу №7

Мар_яна КриворучкоСьогодні завершився конкурс на посаду директора смілянської школи №7. На посаду очільника цього навчального закладу претендували троє кандидатів.

Претенденти мали пройти кілька етапів конкурсу – перевірку знань законодавства України, ситуаційне завдання, що продемонструвало професійні компетентності та провести презентацію перспективного плану розвитку школи.

У підсумку найуспішніше пройшла конкурс Мар’яна Володимирівна Криворучко, яка й очолить школу №7. Привітав очіницю навчальному закладу міський голова Сергій Ананко.

– Вітаю членкиню нашої команди Мар’яну Володимирівну Криворучко з перемогою! Бажаю плідної праці, міцного здоров’я, а наснаги у Вас вистачає! Ви справедливо отримали перемогу у чесній боротьбі. Попереду ще багато здобутків та успіхів! – зазначив у дописі на своїй Facebook-сторінці міський голова Сміли Сергій Ананко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

1 коментар “Мар’яна Криворучко очолить смілянську школу №7”

  1. володимир коментує:

    Я щиро радуюся успіхові! Зайвий раз переконуюся, що ми, Криворучки, маємо талан від Бога. Хай Вам Бог допомагає у Вашій почесній праці! З повагою – Криворучко Володимир Миколайович, просто однофамілець…

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *