Малюнки юних смілян – серед переможців етапу Всеукраїнського конкурсу «Охорона праці очима дітей»

Завершився І етап XIІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».

Конкурс організований ТОВ «Редакція журналу «Охорона праці» спільно з Федерацією профспілок України, а Черкаській обласній організації Профспілки працівників освіти і науки України було доручено здійснити супровід цього конкурсу в Черкаській області. Цей соціальний проєкт, спрямований на профілактику виробничого травматизму через залучення до творчості дітей та їхніх батьків, формування високої культури безпеки праці в суспільстві.

Усього для участі в конкурсі було надіслано 356 малюнків. За умовами конкурсу, переможцями можуть бути лише по три учасники в трьох вікових групах.

Серед переможців І етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024» в Черкаській області смілянка.

У старшій віковій категорії (15-17 років) І місце отримала Лазовська Олександра, учениця школи №15.

Малюнок переможниці буде направлено в «Редакцію журналу «Охорона праці» для участі в ІІ етапі XIІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2024».

У конкурсі для дітей, батьки яких входять до профспілкової спільноти Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України у віковій категорії 11-14 років ІІІ місце отримав Завгородній Микола, учень школи №12.

Переможці етапу конкурсу серед членів профспілки працівників освіти і науки будуть нагороджені дипломами президії Черкаського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України та грошовими призами.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.