Маленьким смілянам влаштували зустріч із призером Олімпійських ігор

Найдавнішим та найкрасивішим способом фізичного розвитку був, є і завжди буде спорт. Чим раніше людина починає займатися спортом, тим вищих результатів може досягти. Сьогодні до дитячої міської книгозбірні на зустріч з учнями 4-А кл. ЗОШ №11 завітав гість, який прославив своє рідне місто на увесь світ – почесний громадянин м. Сміла, срібний призер Олімпійських ігор у Сеулі, неодноразовий чемпіон світу, заслужений майстер  спорту СРСР з веслування на байдарках Олександр Олексійович Мотузенко.

Зустріч з відомим земляком була наповнена жвавим спілкуванням зі школярами та  цікавими розповідями про спорт. Душевності і позитивних емоцій заходу додали віршовані, хореографічні та музичні виступи четвертокласників, які вони підготували з кл. керівником Аллою Іванівною Сіденко та шкільним бібліотекарем Ларисою Миколаївною Пройдан.

Діти переконалися  в тому, що перемоги Олександра Олексійовича, його енергетика та вражаючий результат  – гарний орієнтир для наших юних відвідувачів, які в майбутньому, можливо, також прославлять м. Смілу своїми досягненнями, інформує завідувач сектором 1-4 класів та дошкільнят ЦДБ Юлія Близнюк.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *