Майже 9 тисяч кілометрів мінералізованих смуг облаштували цьогоріч лісівники Черкащини

DSC_0339-1536x1024Облаштування мінералізованих смуг у лісах – це один із ефективних методів боротьби з лісовими пожежами. Мінералізована смуга – це штучно створений протипожежний бар’єр. Певну ділянку території, що межує з лісовим масивом, повністю очищують від горючих матеріалів.

Території з молодими насадженнями, особливо хвойними, обов’язково захищаються мінсмугами. Облаштовують їх лісівники також вздовж доріг та на межі з сільгоспугіддями.

З початку 2020 року держлісгоспами Черкаського обласного управління лісового та мисливського господарства створено 1995 км нових мінералізованих смуг та здійснено догляд за 6834 км існуючих. Загалом прокладено майже 9 тисяч кілометрів мінералізованих смуг.

Окрім того, проведено 442 рейди з метою виявлення порушників правил пожежної безпеки в лісах та притягнуто до адміністративної відповідальності 14 осіб, накладено штрафів на суму 6 тис. грн., повідомляють в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Вкотре лісівники Черкащини звертаються до населення із закликом оберігати та дбати про ліси рідного краю! Не варто додавати роботи лісівникам, адже не допустити вогняного лиха у наших лісах можна лише спільними зусиллями.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *