Майже 800 повідомлень щодо розповсюдження наркотиків отримали цьогоріч поліцейські Черкащини

наркотикУ Черкаській області, за 9 місяців 2021 року зареєстрували 786 заяв та повідомлень пов’язаних з наркотичними засобами та їх прекурсорами.

На території області, не дивлячись на постійну боротьбу правоохоронців та громадськості #Communitypolicing із проблемою розповсюдження наркотиків, статистичні показники невтішні.

Через стрімкий розвиток глобальної комп’ютерної мережі Інтернет та різних месенджерів, реалізація наркотиків майже в повністю перейшла у віртуальний простір, це зробило дану проблему максимально актуальною серед юнацтва та молоді.

З січня за статтею 307 Кримінального кодексу України (Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів) зареєстровано 225 повідомлень, 143 справи направлено до суду.

За статтею виробництво, придбання, зберігання чи пересилання наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів без мети збуту зареєстровано 420 повідомлень, 293 справи направлено до суду.

Поліція закликає громадян не залишатись осторонь та повідомляти про відомі факти виробництва, зберігання чи поширення наркотиків або психотропних засобів за номером спеціальної лінії 102.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *