Майже 8 тисяч черкащан, які не працювали через карантин, отримають допомогу від держави

грошыРоботодавці Черкащини другий місяць поспіль мають змогу скористатися фінансовою підтримкою від держави та отримати допомогу по частковому безробіттю. Урядом ухвалив рішення щодо надання 4,7 млрд грн. для виплати такої допомоги на період карантину.

– Допомога надається роботодавцям, які зупинили або скоротили свою діяльність у зв’язку з карантином, суб’єктам малого та середнього бізнесу, приватним підприємцям, які мають найманих працівників, а з червня місяця, також приватним підприємцям, які не мають найманих працівників, – прокоментував керівник служби зайнятості Григорій Дендемарченко.

Станом на 26 червня 3 876 суб’єктів підприємницької діяльності регіону, які зупинили свою діяльність у зв’язку з карантином, подали відповідні пакети документи до служби зайнятості, з них 3 182 пакети надійшли від фізичних осіб-підприємців, які не мають найманих працівників. По 3 081 роботодавцю та приватному підприємцю прийнято позитивні рішення щодо отримання допомоги по частковому безробіттю.

На цей час 20,6 млн грн. перераховано роботодавцям. Майже 8 тис. осіб, які вимушено не працювали під час карантину, отримають відповідну допомогу.

В обласному центрі зайнятості нагадують, щоб отримати допомогу, необхідно звернутися до центру зайнятості за місцем сплати єдиного внеску упродовж 90 днів з моменту зупинення чи скорочення діяльності та подати необхідний пакет документів.

Обов’язковою умовою для оформлення допомоги є сплата єдиного внеску за 6 місяців, що передували зупиненню чи скороченню діяльності.

Допомога по частковому безробіттю не оподатковується. Вона надається на період зупинення, скорочення діяльності, а також впродовж 30 календарних днів після завершення карантину.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *