Майже 7 млрд гривень податків, зборів та платежів сплатили черкащани за 5 місяців

податковаПлатники Черкаської області за січень-травень 2022 року до бюджетів усіх рівнів сплатили майже 6,9 млрд грн податків, зборів та платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року до бюджетів спрямовано на 594 млн грн, або на 9,5% більше податків, зборів та платежів, інформують в ГУ ДПС області.

До державного бюджету України сплатили майже 3 млрд грн, що на 95,3 млн грн, або на 3,4% більше податків, зборів та платежів порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Місцеві бюджети Черкаської області отримали 3,9 млрд грн, що на 499,1 млн грн, або на 14,5% більше податків, зборів та платежів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Також перераховані і спрямовані на забезпечення пенсійного страхування та виконання державних соціальних виплат майже 3,3 млрд грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Порівняно з показником за відповідний період 2021 року внеску перераховано на 723,7 млн грн, або на 28% більше порівняно з показником за відповідний період минулого року.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.