Майже 65% безробітних переселенців на Черкащині – жінки

Протягом січня-жовтня 2019 року до Черкаської обласної служби зайнятості області звернулися за допомогою у працевлаштуванні 215 внутрішньо переміщених осіб, з них 187 осіб мали статус безробітного.

Черкаська обласна служба зайнятості сприяла працевлаштуванню 74 громадянам із числа внутрішньо переміщених осіб (ВПО).

За направленням служби зайнятості професійне навчання проходило 18 безробітних з числа ВПО.

Станом на 1 листопада статус безробітного мали 54 ВПО, з них 39 осіб отримували допомогу по безробіттю (середній розмір якої становив 3081 грн).

Безробітними з числа переселенців є, у переважній більшості, представники жіночої статі (64,8%). Вікова структура безробітних з числа ВПО є наступною: частка молоді у віці до 35 років серед переселенців становить 26%, питома вага осіб віком до 45 років – 29,6%, старше 45 років – 44,4%.

Розподіл ВПО за освітою: особи з вищою освітою становлять 65%, з професійно-технічною – 26%, з початковою та середньою – 9%. Характерним є те, що частка переселенців з вищою освітою є переважаючою у більшості районів.

Професійна структура безробітних з числа ВПО: 72% становлять законодавці, фахівці, професіонали, службовці, 15% – осіб з робітничими професіями, 13% – особи без професійної підготовки.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *