Майже 50 безробітних черкащан долучилися до онлайн екскурсії по Дніпропетровському центру професійно-технічної освіти

foto_2_23Для ознайомлення з освітнім процесом, навчальною базою та матеріально-технічними можливостями Дніпропетровського центру професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості 47 черкащан долучитись до Дня відкритих дверей, що проводився в форматі віртуальної екскурсії по навчальному закладі на платформі Zoom.

Онлайн зустріч відкрила директор навчального закладу Лариса Сидорчук, яка ознайомила учасників з Черкаської, Дніпропетровської, Кіровоградської, Миколаївської та Вінницької областей з основними напрямками діяльності та професіями, які можна здобути в центрі професійно-технічної освіти, зокрема дистанційно.

«Навчання у Центрі проводиться за очною, очно-дистанційною, дистанційною та дуальною формами здобуття освіти. Очні заняття проходять у навчальних кабінетах, лабораторіях та майстернях Центру», – зазначила пані Лариса.

У свою чергу, заступник директора з навчально-методичної роботи Сергій Сороквашин провів екскурсію навчальними кабінетами та виробничими майстернями, де слухачі отримують необхідні теоретичні знання та практичні навики для кожної з представлених професій.

Завершилась зустріч спілкуванням з випускниками навчального закладу, які подякували викладачам за можливість підвищити кваліфікацію та здобути нову професію, розповіли у секторі інформаційної роботи обласного центру зайнятості.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *