Майже 5 тисяч матеріалів склали смілянські поліцейські за адміністративні порушення

поліція_новый размерПротягом 12 місяців 2020 року правоохоронці у Смілі проводили роботу щодо профілактики правопорушень одним із важелів якої є адміністративно – превентивна практика.

За рік смілянські поліціянти склали 4968 матеріалів за справами про адміністративні правопорушення, повідомив під час звіту начальник відділу поліції №2 Черкаського районного управління Нацполіції, полковник поліції Денис Буштрук.

Найчастіше у Смілі ловили порушників за розпивання алкогольних напоїв у заборонених місцях та появу у громадських місцях у п’яному вигляді. Таких порушень було 1175.

Другим найчастішим порушенням є завідомо неправдивий виклик, яких правоохоронці зафіксували 414. Завершує трійку найпопулярніших порушень вчинення насильства у сім’ї. 164 таких випадків було протягом 2020 року.

Далі у списку такі порушення, як невиконання батьками або особами, що їх замінюють обов`язків щодо виховання дітей (87 випадків), дрібне хуліганство (69 випадків), незаконне прибдання та зберігання наркотиків у невеликих розмірах (41 випадок).

Найменше за рік було зафіксовано випадків порушення правил торгівлі алкоголем та тютюновими виробами (20 випадків), дрібне викраження чужого майна (11 випадків), продаж неповнолітнім алкоголю (5 фактів) та порушення законодавства щодо операцій із брухтом (3 факти).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *