Майже 5 млрд грн соціальної допомоги отримали черкащани торік

C

На Черкащині соціальною допомогою від держави у минулому році скористались понад 430 тис. осіб – більше 76 відсотків від загальної кількості сімей, поінформували під час колегії Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації , передає прес-служба Черкаської ОДА.
Сума нарахованої допомоги, порівняно з 2016 роком, зросла майже у півтора рази і становить більш ніж 4,8 мільярда грн. Заборгованість з виплати в області відсутня.

Найбільшу частку у загальній структурі соціальної допомоги займає субсидія, що становить 66,5 відсотки, каже директор Департаменту руслан Чикало.

– Розрахунок субсидій на опалювальний період здійснено для 311 тис. сімей області, опрацьовано 100% справ, – зазначив Руслан Олександрович. – Сума нарахованих субсидій сягнула більше 3,2 млрд грн.

Для прискорення процесу надання субсидій в 2017 році в області впроваджено новий програмний комплекс «Житлові субсидії».

Вперше в 2017 році здійснено монетизацію частини невикористаної суми субсидії на оплату послуг газо- та електропостачання для індивідуального опалення. Її отримали більш ніж 114 тис. громадян області, які мали зекономлені кошти на своїх рахунках, на загальну суму майже 73 млн грн.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *