Майже 45% перевірених закладів у Смілі порушували норми та правила протиепідемічних заходів

перевірка медзасобиДля посилення державного нагляду за проведенням профілактичних та протиепідемічних заходів щодо запобігання поширенню COVІD-19, під час карантину, з 12.03.2020 до 06.10.2020 фахівці Смілянського управління Держпродспоживслужби провели 685 комісійних перевірок.

Перевірили заклади громадського харчування, продовольчої, непродовольчої торгівлі, перукарні, заклади освіти, ринки, гуртожитків та інші. 

Порушення санітарних норм і правил, протиепідемічних заходів були виявлені при 303 перевірках, що складає 44,2%, інформують у міськрайонному управлінні Держпродспоживслужби.

Комісійні перевірки проводились спільно із представниками органів місцевого самоврядування.

Найбільш характерні порушення:

  • недотримання дезінфекційного, маскового режиму;
  • не організовано температурний скринінг працівників;
  • немає централізованого зборувикористаних засобів індивідуального захисту, паперових серветок, з подальшою утилізацією;
  • не організовано вологе прибирання приміщень, поверхонь кожні 2 години;
  • недотримання персоналом правил особистої гігієни.

За результатами складено 68 протоколів про адміністративні правопорушення у сфері санітарного законодавства, винесено стільки ж постанов про накладення штрафів.

Керівникам підприємств, установ направлено 748 пропозицій щодо усунення виявлених порушень, на адресу органів влади, місцевого самоврядування, причетних управлінь, відомств, організацій спрямовано 125 інформацій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *