Майже 400 порушників міграційного законодавства виявили цьогоріч на території нашої області

міграційна службаЗа 10 місяців на Черкащині міграційники виявили 391 порушника законодавства, з яких 137 ‒ нелегальні мігранти.

Відносно 128 іноземців прийнято рішення про примусове повернення, щодо 7 – про примусове видворення.

131 іноземцю заборонено в’їзд на територію України, 6 ‒ скорочено строк перебування. До пункту тимчасового перебування іноземців доставлено 4 іноземців.

За порушення правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України відповідно до статті 203 КУпАП, 320 іноземців притягнуто до адміністративної відповідальності.

Двох іноземців притягнуто до відповідальності у зв’язку з невиконанням рішення про заборону в’їзду в Україну, сімох осіб ‒ за порушення порядку працевлаштування, прийняття на навчання, надання житла, реєстрації іноземців та осіб без громадянства та оформлення для них документів.

За невжиття заходів до забезпечення своєчасної реєстрації іноземців і осіб без громадянства за статтею 205 КУпАП притягнуті до відповідальності 58 осіб, ще 4 – за статтею 206 КУпАП, за порушення порядку надання іноземцям та особам без громадянства житла, транспортних засобів та сприяння в наданні інших послуг.

Загалом на порушників законодавства наклали штрафів на 700 636 гривень, повідомили в обласному управлінні міграційнох служби.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.