Майже 39 млн грн втрат відшкодували цьогоріч аудитори Черкащини

аудитФахівці Управління Північного офісу Держаудитслужби в Черкаській області протягом січня – листопада 2019 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму понад 38,8 млн грн.

Про це інформує прес-служба Черкаської ОДА з посиланням на Державну аудиторську службу України.

За результатами проведених заходів державного фінансового контролю керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 79 управлінських рішень. Об’єктами контролю враховано і поінформовано про впровадження  122 пропозицій, наданих їм за результатами державних фінансових аудитів.

Правоохоронним органам передано матеріали 38 заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 16 досудових розслідувань. Пред’явлено 2 позови до суду щодо відшкодування винними особами виявлених втрат фінансових і матеріальних ресурсів на суму 132,8 тис грн.

До підприємств, установ та організацій, в яких під час ревізій виявлені порушення вимог бюджетного законодавства, у 20 випадках застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами.

За допущені порушення складено 149 протоколів про адміністративне правопорушення, 48 осіб притягнуто до дисциплінарної та матеріальної відповідальності, звільнено 3 посадових осіб об’єктів контролю.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *