Майже 27 тисяч громадян замовили на Черкащині витяг із ДЗК через веб-сайт Держгеокадастру

На сьогодні в Черкаській області державні кадастрові реєстратори опрацювали 26966 заяв, які надійшли від громадян через мережу Інтернет.

Про це інформують у головному управлінні Держгеокадастру у Черкаській області.

Найбільше людей скористалося електронною послугою «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку» в Черкаському районі та Черкасах (4889). Найменше витягів із ДЗК замовили онлайн у Ватутіному (22) й Каневі (28).

Електронний сервіс замовлення витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку працює на офіційному веб-сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру http://map.land.gov.ua (у розділі «Публічна кадастрова карта»). Сервіс дозволяє здійснити оплату за допомогою електронного платіжного засобу й замовити одержання витягу в будь-якому зручному для заявника центрі надання адміністративних послуг. Онлайн-послуга «Замовлення витягу з Державного земельного кадастру» діє задля зручності громадян, адже надання витягу з ДЗК – одна з найпоширеніших послуг землевпорядної служби.

  Довідково:

На сайті Держгеокадастру за допомогою веб-сервісу e.land.gov.ua можна замовити адміністративні й одержати сервісні електронні послуги  в земельній сфері, зокрема: отримати відомості Державного земельного кадастру, витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, відомості про права власності на земельні ділянки тощо.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *