Майже 2,6 млн гривень надійшло до бюджетів Черкащини за надані Держгеокадастром адмінпослуги

держгеокадастрЗа десять місяців 2018 року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області надали населенню 100799 адміністративних послуг. Із них 29 410 – платно, за що місцеві бюджети отримали 2 млн 562 тис. грн., інформують в управлінні Держгеокадастру.

Найбільше коштів, понад 2,3 млн грн, надійшло до бюджетів за надання 26,4 тис. витягів із Державного земельного кадастру (ДЗК) про земельну ділянку, 113 тис.грн – за державну експертизу землевпорядної документації (1 952 шт). Також 86,4 тис.грн сплачено за виправлення технічних помилок у відомостях ДЗК, що допущено не з вини органу, який здійснює ведення кадастру, та понад 35 тис. грн – за надання викопіювань із картографічної основи ДЗК.

Безкоштовно землевпорядники Черкащини надали 70,8% від усіх послуг. Серед них найбільш затребувані: державна реєстрація земельної ділянки (34 906 послуг), видача витягу з ДЗК про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (28 140) та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель і розподіл їх за власниками земель, землекористувачами й угіддями (16 804).

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *