Майже 2,5 млн гривень надійшло цьогоріч до бюджетів Черкащини за адмінпослуги

адмін послугиСпеціалісти Держгеокадастру Черкаської області за січень – вересень 2020 року надали громадянам і юридичним особам 22,3 тис. платних послуг, за які сплачено 2 млн 478 тис. грн.

Зокрема понад 2 млн грн надійшло до місцевих бюджетів області за надання відомостей із Державного земельного кадастру. Також 156,5 тис. грн заявники сплатили за обов’язкову й добровільну державну експертизу землевпорядної документації.

Усього за дев’ять місяців землевпорядна служба Черкащини надала понад 108,4 тис. адміністративних послуг, із яких більшість – 79,4% (86,1 тис. шт.) – безоплатно, інформують у обласному управлінні Держгеокадастру.

Довідка:

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України територіальні органи Держгеокадастру надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів у Черкаській області на офіційному сайті Головного управління Держгеокадастру.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *