Майже 20% працівників у Смілі трудяться неповний робочий день або за цивільно-правовими угодами

27 листопада під головуванням заступника міського голови Павла Кондратенка відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації рішень, спрямованих на підвищення рівня оплати праці, дотримання норм законодавства в частині мінімальної заробітної плати та з питань легалізації виплати заробітної плати та зайнятості населення.

Про це інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

На засіданні заслухали керівників підприємств, які виплатили працівникам заробітну плату менше мінімального рівня. Їм надали роз’яснення чинного законодавства з оплати праці.

Згідно даних Смілянського відділу обслуговування громадян ПФУ, у  жовтні 2019 року налічувалося 10176 найманих працівників, що більше, ніж у вересні 2018 року на 217 осіб.

Кількість застрахованих осіб, які працювали неповний робочий день та виконували роботи за угодами цивільно-правового характеру в вересні 2019 року складає 1982 осіб (19,48 % від загальної кількості найманих працівників):

–  у порівнянні з вереснем 2018 року кількість осіб, які працювали неповний робочий час, у вересні 2019 року збільшилась на 655 осіб, та складає 1736 осіб;

– у порівнянні з вереснем 2018 року кількість найманих працівників, які виконували роботи за угодами цивільно-правового характеру.

В період  з січня по жовтень  членами міжвідомчої робочої групи проведено обстеження 152 об’єктаів міста з метою  перевірки легалізації трудових відносин з найманими працівниками та роз’яснення чинного законодавства про працю.

 

Основними завданнями міжвідомчої робочої групи є забезпечення  дотримання роботодавцями законодавства про працю, захист прав застрахованих осіб.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *