Майже 2 тисячі заборонених предметів намагалися пронести до черкаських судів торік

здача зброїУже більше двох років з часу створення Служби судової охорони на Черкащині і по сьогодні працівники суду та громадяни почуваються в безпеці і переконані, що у разі виникнення надзвичайних ситуацій до них на допомогу завжди прийдуть працівники Територіального управління, які щоденно несуть службу в приміщеннях суду.

На цей час під охороною та захистом працівників Територіального управління Служби судової охорони у Черкаській області перебуває 19 об’єктів системи правосуддя.

Протягом минулого року відвідувачі судів Черкащини намагалися пронести до приміщень майже 2 тисячі заборонених предметів. Відповідно до законодавства працівники Служби уповноважені забезпечувати пропуск осіб до приміщень судів, органів та установ системи правосуддя та мають право вимагати від осіб, що входять до приміщень судів, пред’явлення документа, що посвідчує особу, здійснювати поверхневу перевірку шляхом візуального огляду, огляду їх речей та проведенням по поверхні одягу спеціальним приладом.

Таким чином, командна та відповідальна робота працівників на благо громадян дала свої результати. Так, наприклад, під час несення служби було недопущено до пронесення 78 одиниць зброї (травматичної, пневматичної, газової), 577 одиниць балончиків, споряджених речовиною сльозогінної та дратівної дії, 1 159 одиниць ножів та 110 одиниць колюче-ріжучих предметів.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.