Майже 150 доз вакцини проти грипу закупив Смілянський лісгосп

вакцина проти грипуВакцинацію проти сезонного грипу працівники Смілянського лісгоспу підтримують вже протягом десяти років. І на власному досвіді переконалися, що вакцина працює, адже хворіти стали менше, і застуда проходить у легкій, майже непомітній формі.

А дехто взагалі не згадує про неприємну недугу під час осінньо-зимового періоду. Справді, вакцинація — найдієвіший засіб для профілактики грипу. Вакцина не впливає негативно на імунітет людини, а зміцнює його і змушує працювати більш активно і продуктивно.

Тож, цьогоріч майже 150 працівників Смілянського лісгоспу висловили бажання отримати щеплення проти сезонного грипу.

Восени, вже за традицією, в усіх підрозділах підприємства склали списки бажаючих отримати щеплення проти грипу, оформили замовлення на вакцину в аптеці. І вже через певний час вакцина була доставлена на усі підрозділи лісгоспу. Слід зазначити, що було дотримано правила температурного режиму, зокрема збережено усі рівні холодового ланцюга, що є важливою умовою зберігання і транспортування вакцин.

Нині профілактичне щеплення проти сезонного грипу на підприємстві завершено, працівники захищені від самого захворювання та його можливих ускладнень, розповіли у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *