Майже 1,5 тисячі родин Черкащини отримують соціальну підтримку на час карантину

Dopomoga-poruch_820x360-e1596777012507З початку карантину служби у справах дітей райдержадміністрацій, міськвиконкомів, ОТГ забезпечили соціальну підтримку для 1 464 сімей, де виховують 3 252 дитини.

Їм надавали продукти харчування, одяг, взуття, засоби гігієни та індивідуального захисту, повідомляє пресслужба Черкаської ОДА з посиланням на службу у справах дітей.

Соціальний проект «Допомога поруч», запроваджений Міністерством соціальної політики України на період карантину, об’єднує зусилля благодійних та громадських організацій, бізнесу, волонтерів, небайдужих громадян, органів державної влади і місцевого самоврядування з виявлення потреб людей. Допомагають у цьому звернення через «гарячі» телефонні лінії.

Завдяки соціальному онлайн-проєкту оперативно визначаються потреби, надається відповідна мобільна допомога та соціальні послуги сім’ям з дітьми, іншим соціально вразливим верствам населення. Так, у місті Черкаси щоденно (протягом квітня-травня 2020 року) здійснювалась доставка гарячих обідів для 19 родин, у яких проживає 43 дитини.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *