Майбутніх абітурієнтів знайомлять із спеціальностями смілянського коледжу онлайн

102646172_3287087487989040_1024610499100147712_n2 червня у коледжі харчових технологій провели для школярів та майбутніх абітурієнтів відеоконференцію спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології». Зустріч провели за допомогою програми Zoom.

Це вже четвертий таких онлайн захід у навчальному закладі, під час якого молодь ознайомлюють із можливостями та перспективами навчання у коледжі.

Викладачі автоматизації та комп’ютерно-інтегрованих систем ознайомили абітурієнтів з особливостями вступу та навчання в коледжі, а також гарними перспективами працевлаштування після закінчення навчання на спеціальності «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології».

До конференції долучилися студенти 3 та 4 курсів, які поділилися своїми враженнями від навчання, проходження практик на виробництві та активного дозвілля в навчальному закладі.

У навчальному закладі висловили вдячність усім, хто завітав на онлайн-конференцію та запросили майбутніх абітурієнтів на навчання до Смілянського коледжу харчових технологій.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *