Лише за вихідні працівники єгерської служби перевірили у лісах Черкащини понад 300 мисливців

зображення_viber_2021-08-16_14-31-26-197-1536x975Мисливствознавці, єгерська служба та працівники лісової охорони лісгоспів Черкащини протягом 2021 року склали 80 протоколів на порушників правил полювання. Лише з початку відкриття сезону полювання на пернатих – 48 протоколів, розповіли в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

У держлісгоспах області працюють 34 рейдові бригади, які попереджують та виявляють лісопорушення. Приміром, тільки протягом минулих вихідних під час рейбів було перевірено понад 300 мисливців.

Найчастіі порушення – полювання без документів, а також полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами, зокрема: з під’їзду на автомототранспорті та на плавучих засобах з працюючим двигуном (порушення статті 20 Закону України «Про мисливське господарство та полювання»).

Нагадаємо, 7 серпня на Черкащині стартував сезон полювання на пернату дичину, який триватиме до 26 грудня включно. Днями полювання встановлено середу, суботу та неділю.

Всього в області функціонує 55 мисливських господарств, з них 4 підпорядковані обласному управлінню. Офіційно в Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства зареєстровано понад 30 тисяч мисливців.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *