Лише за тиждень рибінспектори склали понад 30 протоколів на рибалок-порушників

рибінспекториВпродовж 6-10 травня Черкаський рибоохоронний патруль провів рейди на Кременчуцькому водосховищі та на внутрішніх водних об’єктах.

6 травня на р. Рось в с. Михайлівка Черкаського району виявлено чоловіка, який ловив рибу “павуком”. На щастя, риби виловити не встиг. На порушника оформлено протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Того ж дня у районі с. Кононча виявили аналогічне порушення. В обох випадках “павуки” були вилучені та в подальшому утилізовані.

На р. Гірський Тікич в с. Кути Уманського району спільно з працівниками поліції виявили порушника, який у нерестовий період ловив рибу сіткою та виловив 44 карася. Збитки, завдані рибному господарству України, склали 69 564 грн. На нього склали протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

8 травня у Канівському районі на Кременчуцькому водосховищі задокументовано 6 протоколів за ч. 4 ст. 85 КУпАП (вилучено два “павуки”, збитки – 3 128 грн); 5 протоколів за ч. 3 ст. 85 КУпАП; 15 безгосподарських актів ( 15 сіток та човен).

Ще одного громадянина, який виловлював рибу мисиновою сіткою 9 травня зафіксовано на Кременчуцькому водосховищі поблизу с. Сагунівка Черкаського району. Завдані збитки – 3 298 грн.

Поблизу Сагунівки виявлено та вилучено 3 браконьєрські сітки, на які оформлено безгосподарські акти.

Того ж дня, в с. Сушківка Уманського району задокументовано протокол за ч.4 ст. 85 КУпАП на рибалку. Порушник наловив 27 карасів та 1 судака. Збитки 46 274 грн.

Крім того, 10 травня патрулем затримано громадянина, який вбрід ставив 50 м сітку, але риби виловити не встиг. Інцидент трапився на Кременчуцькому водосховищі в с. Боровиця Черкаського району. Держінспектори оформили протокол за ч. 4 ст. 85 КУпАП.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.