Липнева спека на Черкащині утримається до кінця тижня

жараЧеркащину заполонила липнева спека. Із 5 червня розпочалося метеорологічне літо. Воно, до речі прийшло із затримкою на три тижні.Як інформують у Черкаському обласному гідрометцентрі, сьогодні на Черкащині стартував купальний сезон. Вода у Дніпрі прогрілася до +18º, що на 17 днів пізніше середньої дати початку купального сезону за останні 30 років.

Погода була сприятливою для активного росту та розвитку всіх рослин, але одночасно і для поширення грибкових хвороб, шкідників та бур’янів. Тому вже зараз потрібно подбати про оброблення садів від шкідників.

Зростає і показник горимості у лісах області. Вже завтра встановиться високий 4 клас пожежної небезпеки, який до кінця тижня підвищиться до надзвичайного 5 класу. Тож дотримуйтеся правил пожежної безпеки.

За прогнозом, малорухомий антициклон продовжує закачувати на Черкащину сухе та гаряче повітря з Туреччини. Тому, до кінця робочого тижня утримається суха, аномально-тепла погода: з дуже теплими ночами близько +20º, та зі спекою вдень +30..+32º.

Зміни у синоптичній ситуації на нас чекають у вихідні. Активізується грозова діяльність, випадатимуть дощі, спека дещо спаде.

Спека на фоні червневого зростання висоти сонця негативно впливає на самопочуття та здоров’я людей, тому знаходитися на пляжі краще зранку, або після 16 години. Обов’язковою деталлю гардеробу має бути головний убір та сонцезахисні окуляри. Пийте більше чистої прохолодної води

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *