Логопедичні групи у Смілі закривати не будуть

img_1123Робота логопедичних груп та забезпечення фінансами закладів освіти. Про це та інше говорили керівники закладів освіти Сміли на нараді із начальником управління освіти, молоді та спорту Тетяною Трушковою. Очільниця освітян кілька днів проводить із директорам шкіл та завідуючими дитсадків зустрічі та співбесіди.

Зокрема, важливим є бачення кожного завідувача дитячим навчальним закладом щодо подальшої роботи логопедичних груп. Тетяна Трушкова з впевненістю наголосила, що логопедичні групи закривати не будуть. Кількість дітей, які потребують логопедичної допомоги не зменшується, а навпаки збільшується.

На зустрічі також обговорили питання фонду оплати праці. Наразі всі заклади освіти забезпечені фінансуванням до кінця календарного року, інформує офіційний сайт міської ради.

Тетяна Сергіївна поцікавилася перспективою розвитку кожного навчального закладу, питаннями нагальної потреби.

Зокрема, в ДНЗ – це ремонт басейну, покрівель та облаштування надійних огорож для безпечного перебування дітей в садочках. Окрім того, заклади потребують оновлення матеріально-технічної бази.

Для вирішення питань, на зустрічі опрацювали питання розробки проектно-кошторисної документації, для впровадження певних ремонтних робіт.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *