«Ліжок для пацієнтів з COVID-19, втім скоро ми не зможемо забезпечити їх обслуговування медиками», – Олег Найдан

НайданДотримуватися встановлених карантинних обмежень та особисто виконувати рекомендації МОЗ щодо захисту від коронавірусної інфекції закликають жителів області.

Таке звернення озвучив заступник начальника охорони здоров’я ОДА Олег Найдан на брифінгу щодо епідситуації на Черкащині, передає пресслужба Черкаської ОДА.

Останні кілька днів в області фіксують понад сотню нових випадків інфікування коронавірусною інфекцією за добу. Отримують лікування 1386 осіб, з них на стаціонарі – 232 черкащанина. Інші перебувають на амбулаторному лікуванні під постійним наглядом сімейних лікарів.

Приймають пацієнтів з підтвердженим діагнозом у 12 лікарнях Черкащини. Тут діють 465 ліжок для пацієнтів. Вони заповнені на 49,8%. Це – достатньо високий показник для області.

– Ситуація в області контрольована, поки кількість ліжок у медичних закладах достатня для того, щоб надавати лікування хворим на COVID-19, – зазначає Олег Найдан. – Втім, якщо ми не будемо з належною відповідальністю ставитися до дотримання карантинних норм, то можемо зіткнутися з проблемою дефіциту лікарів. Ця проблема зараз актуальна для всієї України загалом. Тому хочу звернутися до всіх: дотримання карантинних заходів обов’язкове для всіх. Носіння маски, соціальне дистанціювання, використання санітайзерів, уникання натовпів. При перших симптомах респіраторного захворювання лишатися вдома та повідомляти про це свого сімейного лікаря.

Він також звернувся до органів місцевого самоврядування з проханням належно виконувати встановлені карантинні обмеження, утриматися від проведення масових заходів, де імовірні скупчення населення, розглянути можливість запустити додаткові маршрути громадського транспорту, аби забезпечити соціальну дистанцію.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *