«Лівгвістичне кафе» для смілянських вчителів

IMG_20210114_090709Одна з ідей сучасної школи – наблизитись до реальних викликів та виховати відповідальність в учня. Діти повинні вміти спілкуватися, об’єднуватися заради ідей, співпереживати, працювати в команді, слухати і прислухатися, чути і бути почутими.

Саме для того, щоб уроки (онлайн чи офлайн) були цікавими, яскравими, сучасними і наповненими інформацією, вчителі-філологи школи №3 – колегіуму провели майстер-класи для колег.

Під час заходу Світлана Павлик зустріла колег у «Лінгвістичному кафе», запропонувала попрацювати з хмаринками слів, скласти пазл за допомогою платформи «Ciasstime».

Наталія Калашник провела віртуальні екскурсії музеями та театрами України.

Світлана Волошина ознайомила вчителів з онлайн-грою флеш-картки на платформі «На урок». Окрім цього під час заходу звернули увагу і на платформи для дистанційного навчання.

Світлана Волошина познайомила колег з додатком Jamboard (онлайн-дошка) та платформою «Liveworksheets», де представлені живі сторінки та зошити з різноманітних предметів.

Не менш цікавою була рефлексія, яку провели Жанна Шевченко та Ганна Іщенко. Кожній групі вчителі запропонували обрати малюнки-меми та розмістити їх за категоріями.

Прес-центр школи №3-колегіуму

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *