Ліцеїстам Смілянщини допомагають зорієнтуватися у світі професій

img-3048b2352f4f06c98712af6064a93c27-vЗазвичай, молоді люди прагнуть мати престижну, цікаву професію, гарно оплачувану роботу та успішно побудувати свою кар’єру. Фахівці служби зайнятості завжди готові допомогти старшокласникам зорієнтуватись у світі сучасних професій та ознайомити з правилами їх вибору.

Так, нещодавно фахівчиня з профорієнтації Смілянського міськрайонного центру зайнятості Інна Дмитренко провела декілька онлайн профорієнтаційних уроків для старшокласників Тернівського, Ротмистрівського та Ташлицького ліцеїв.

Головним акцентом заходів було знайомство із складовими формули оптимального вибору професії. Учні отримали інформацію про класифікацію професій, розширили уявлення про місцевий ринок праці та затребувані професії на ринку праці.

Також Інна Дмитренко звернула увагу дітей на важливість вивчення своїх інтересів та здібностей з метою співставлення їх з вимогами професій для визначення «своєї» професії. З цією метою вона презентувала безкоштовний онлайн ресурс служби зайнятості «Моя професія: консультаційна мережа» та запропонувала дітям пройти комплексне тестування на цій платформі.

На завершення заходу діти поділилися своїми планами на майбутнє та цікавилися деталями проходження онлайн тестування.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *