Літо у розпалі: понад 700 оздоровчих та відпочинкових закладів діють на Черкащині

DSC0797Літня оздоровча кампанія – у розпалі. Нині послугами з відпочинку та оздоровлення планують охопити до 80 тисяч дітей Черкащини. Наразі приймають малих відпочивальників більше 700 стаціонарних профільних закладів. Про це у ході колегії облдержадміністрації повідомив начальник обласного управління у справах сім’ї, молоді та спорту Максим Зеленський, інформує прес-служба Черкаської ОДА.

Так, влітку на проведення оздоровчої кампанії заплановали використати 33 млн грн. У квітні провели відкриті торги на тендерні закупівлі послуг з оздоровлення та відпочинку для дітей соціально незахищених категорій. Наразі відпочивають у таборах 199 дітей соціально незахищених категорій. Також управлінням здійснюється щорічне направлення дітей до державних центрів. Зокрема до українського дитячого центру «Молода гвардія», куди направили 120 дітей, та міжнародного дитячого центру «Артек». Тут відпочили вже 133 дитини.

– Оздоровлення дітей у літній період – складова частина роботи обласної влади, – каже посадовець. – Тому перед нами стоїть важлива мета – створити умови для безпечного забезпечення оздоровлення, збереження життя дітей та подальшого формування їхньої життєвої компетентності. Як дорослі чекають відпусток, так і діти потребують якісного та повного літнього відпочинку після завершення навчального року. Наразі в області діти можуть відпочити та оздоровитися у 714 профільних закладах. З них 13 заміських стаціонарних закладів оздоровлення та відпочинку, 558 – з денним перебуванням, 140 закладів праці та відпочинку та 3 стаціонарні наметові містечка.

Нині спостерігається тенденція до скорочення мережі закладів оздоровлення та відпочинку. Зокрема, на це впливає створення об᾿єднаних територіальних громад, у яких не передбачено фінансування на утримання таких закладів.

Також у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області будуть проводитися тематичні зміни і заходи національно-патріотичного спрямування. Щорічно до проведення оздоровчої кампанії залучається відділення Національного олімпійського комітету України в області. В дитячих закладах оздоровлення та відпочинку області Комітетом проводиться комплекс заходів під назвою «Олімпійське літо».

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *