Літо продовжує на Черкащині свою ходу

Протягом останніх трьох діб на Черкащині спостерігалась аномально тепла погода, температурний фон перевищував кліматичну норму на 5-9°. А день 12 вересня видався спекотним. Максимальна температура повітря, за спостереженнями більшості метеостанцій області, досягала +30+32°. Найбільш спекотно було у Чигирині – +32,5°. У Черкасах 12 вересня встановлено рекорд денного максимуму температури повітря за повоєнний період спостережень +30,3° (попередній максимум +29,3° – у 2016 р.). Про це інформує Черкаський обласний гідрометцентр.
Найближчим часом погода очікується з коливаннями температури повітря. Уже сьогодні тепло відступило з Центральної України. Завтра на Черкащині буде без істотних опадів, а температура повітря знову почне поступово зростати: вночі 10-15°, вдень 22-27°. 15-16 вересня істотних змін погоди не очікується. Буде без опадів. Середня добова температура повітря у межах 18-19°, що на 4-5° вище кліматичної норми.
Радимо використовувати погожі дні для проведення польових, городніх та господарських робіт.
Температура води у Дніпрі біля Черкас 20°С і поки що відповідає купальному сезону.
Радіаційний фон у Черкасах становить 11 мікрорентген на годину, що у межах природного фону.
До відома: за кліматичними даними середньодобова температура на 14 вересня становить 13,9° тепла, на цю дату найвища температура повітря 30,0° тепла відмічалася у 1994 р., найнижча 2,0° тепла – у 2008 р.
Атмосферний тиск знижений, наступної доби істотно не зміниться. Відносна вологість повітря коливатиметься.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.