Літературно-музична вітальня «Все про кохання. Все про любов»

Два роки тому у міському Будинку культури на численні прохання своїх шанувальників відновила творчу діяльність літературно-музична вітальня. Вона згуртувала професіоналів та аматорів сцени, стала місцем задушевного відпочинку та цікавого дозвілля для багатьох смілян різного віку та уподобань. Кожна зустріч має свою тему. Пора романтичного листопаду навіяла бажання поговорити про найсокровенніші та найтепліші почуття. Назвали цього разу вітальню «Все про кохання. Все про любов».

Автор сценарію Людмила Гоменюк, художній керівник – Наталія Кравченко, незмінна ведуча – Євгенія Онученко. Зал буквально завмирав від насолоди, коли слухав відомі українські пісні. Їх виконали народний аматорський ансамбль народної пісні «Барви», чоловічий та жіночий вокальні колективи народного аматорського хору ветеранів війни і праці, фольклорний колектив «Намисто», Євгеній Русецький, Марина Даниленко, Віктор Чабан. З особливим хвилюванням сприйняли пісню «Осіннє золото» від вокального дуету заслуженного працівника культури України Діни Осадчої та ветерана Григорія Колісника, якому вже 93 роки.

Літературно-музична вітальні прийшлася усім до душі. Зал вітав усіх учасників стоячи, бурхливими оплесками та оваціями. Більше того всі разом, і артисти, і гості, виконали улюблену пісню про любов.  Зараз організатори готують нову, новорічну, зустріч зі святковому темою «На гостині до кумів».

Юлія Харченко

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *