Літературна скарбниця Смілянщини поповнилася новою збіркою віршів

img_20181101_164025У жовтні побачила світ збірка віршів смілянського поета Миколи Скрипника “А я на землю упаду дощем”.  Книга надрукована за кошти міського бюджету. У збірці читачі разом з автором поетичних рядків поринуть у роздуми про життя та місце людини в ньому, почути сповідь творчої та чутливої душі автора.

Як пише автор у передмові: “Кожній людині Господь відміряє свій час для життя. Життя людини не просте, воно сповнене мріями, сподіваннями, радощами і розчаруваннями. Після себе людина залишить або добру пам’ять, або ж нічого. Мені хочеться жити на цій землі вічно – бачити світанки і захід сонечка, бачити як цвітуть квіти і над ними кружляють трудівниці бджоли. А коли піду за межу, то все одно повернуся в цей прекрасний світ дощем, кпаду на трави, на квіти, випаду росою і знову буду в цьому вимірі”.

Невдовзі збірка віршів з’явиться у кожній бібліотеці-філіалі міської централізованої бібліотечної ситеми та бібліотеках навчальних закладів міста, інформує офіційний сайт Смілянської міської ради.

 

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *