Літературна година «Маленьким про Великого Тараса»

321fd0842cb9b2dee2cc82390d778944_XLУ Костянтинівську сільську бібліотеку завітали вихованці пришкільного табору Костянтинівської школи з двох загонів «Ромашки» (2 клас) та «Мальви» (4 клас). Школярі здійснили віртуальну екскурсію до столиці України – міста Київ. Дізналися про основні історичні пам’ятки і вулиці та звідки походить назва міста.

З книжкової виставки «Для вас, діточки, цікаві книжечки» дізналися, що сільська книгозбірня отримала в дарунок від київського видавництва «Грані-Т» 70 книг для дітей. Це пригоди, казки, вірші, фантастичні твори і детективи.

Також для юних гостей підготували літературну годину «Маленьким про Великого Тараса» до 205-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Маленькі читайлики поглибили знання дітей про життєвий шлях Великого Кобзаря, виховання поваги до спадщини, яку залишив поет. Такі діти декламували вірші Тараса Шевченка та отримали заохочувальні подарунки від сільської ради.

Діти здійснили екскурсію книгозбірнею, зацікавились виставкою вишитих робіт, представлених в бібліотеці. Особливу увагу юних відвідувачів привернув килим, вишитий хрестиком з зображенням Великого Кобзаря, який виготовила Мотрона Камінчук, інформує завідуюча Костянтинівською сільською бібліотекою Лариса Тищенко.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *