Лісокультурна кампанія стартувала у Черкаському лісгоспі

WhatsApp-Image-2022-03-24-at-15.52.09Черкаському держлісгоспі стартувала лісокультурна кампанія. Учора на лісовому розсаднику Руськополянського лісництва вже кипіла робота – працівники лісництв разом з працівниками апарату лісгоспу викопували сіянці та готували їх для садіння.

Сьогодні лісові культури почали створювати у двох лісництвах – Руськополянському та Тясминському. Загалом цьогоріч по підприємству заплановано відтворення лісів на загальній площі 144 га. Лісокультурні роботи здійснюватимуть у рамках програми “Зелена країна”.

У лісових розсадниках для посадкових робіт виростили понад 2,6 мільйона сіянців. Переважна більшість з них – сіянці сосни звичайної – 2,2 млн. Окрім того, зростає 343 тис. шт. сіянців дуба, 72 тис. шт. сіянців горіха чорного, 23 тис. шт. сіянців сосни кримської та ін.

Для висіву в лісових розсадниках заготовлено майже 5 тонн лісового насіння: сосни – 156,3 кг, дуба – 2555,4 кг, липи – 65 кг, горіхів – 2135, кг. Загалом лісові розсадники будуть висіяні на загальній площі 2,7 га, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.