Лісівники вчаться, як поводитися із вибухонебезпечними предметами

283089390_374229414735591_4663107561407650938_nДнями лісівники Черкащини пройшли навчання щодо безпечного поводження з вибухонебезпечними предметами. Проводили навчання фахівці навчального пункту аварійно-рятувального загону спеціального призначення обласного управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій.

Під час заходу фахівці ДСНС акцентували увагу на безпечному поводженні з вибухонебезпечними предметами.

Зокрема, лісівники дізнались про класифікацію боєприпасів та ознайомилися з макетами основних різновидів вибухонебезпечних предметів (артилерійських снарядів, мінометних мін, гранат, тощо). Розповіли учасникам заходу і про те, які вибухонебезпечні предмети найчастіше використовуються при вчиненні терористичних актів. Також ознайомили з алгоритмом дій у випадку виявлення невідомих предметів, що у подальшому можуть бути ідентифіковані як боєприпаси. За словами піротехніків, вибухонебезпечну знахідку можна зустріти будь-де. Тому всім потрібно бути обережними, і ні в якому разі не чіпати підозрілих предметів.

Крім того, опрацювали порядок дій при застосуванні хімічної зброї чи її компонентів, викиду небезпечних речовин, інформацію про засоби індивідуального захисту, надання домедичної допомоги потерпілим.

Також, ознайомились, як слід діяти у разі сигналу тривоги та з правилами поведінки під час різних нестандартних ситуацій, що притаманні воєнному часу.

Після теоретичного курсу, відбувалася й практична частина навчань, де кожен учасник заходу мав можливість вдосконалити практичні навички з надання домедичної допомоги.

Наостанок рятувальники вкотре закликали громадян відповідально ставитися до сигналів “повітряна тривога” та не ігнорувати їх, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *