Лісівники та активні жителі Смілянщини прибрали майже гектар лісу від сміття

сміття лісСмілянські лісівники дбають, аби на відвідувачів чекали затишок і комфортний відпочинок. Однак є прикрі моменти, котрі зводять нанівець усі їхні зусилля – це стихійні сміттєзвалища, що з’являються у результаті людської безвідповідальності.

Лісівники Смілянського лісництва, без перебільшення, шоковані масштабами непотребу, який люди принесли до лісу. Невже можна бути такими жорстокими і не думати про завтрашній день, адже забруднивши навколишнє середовище, вони зробили шкоду передусім собі, своїм дітям. 

Під керівництвом та за участю майстрів Романа Руденка і Олега Сіроштана робота по прибиранню лісу тривала не один день. За цей час ліквідували 2 великі сміттєзвалища і 3 дещо менші.

Долучилися до лісівників також мешканці Будок Володимир Резніченко, Геннадій Зенюк, Людмила Пантелєєва, Олександр Кучер, та Сергій Артемов.

Поряд із небайдужими громадянами працювала і техніка, котру надали директори місцевих підприємств. Загалом прибрали 0,8 га лісу від смітників.

Нині у Смілянському лісництві чистота і порядок, однак лісівники дуже переймаюся: чи довго цей стан збережеться.

Тож звертаються до усіх громадян бути свідомими та дбайливими, адже на порушників чекає штраф у розмірі 850-1700 гривень, інформує пресцентр Смілянського лісгоспу.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *