Лісівники Смілянського лісгоспу постійно підвищують рівень знань та вмінь

306644575_392906156341530_7868831843826439965_nСучасний рівень ведення лісового господарства вимагає постійного фахового вдосконалення працівників цієї галузі. Цілий рік, дотримуючись системності, смілянські лісівники працюють над відведенням лісосік для рубок догляду, санітарних рубок та інших лісозаготівельних потреб.

У Смілянському лісгоспі на базі Володимирівського лісництва, відбулася наступна нарада-семінар, предмет обговорення якої вимірювання та інструментарій у лісовому господарстві.

Помічники лісничих на чолі із головним лісничим Денисом Івлєвим, керівником відділу лісового господарства В’ячеславом Кулішем та інженером із охорони та захисту лісу Віталієм Фендюром засвоїли навички проведення інструментальної зйомки, польових та камерних робіт, складання планів лісосік, обчислення площ . Нарада була розділена на дві частини: теоретичну та практичну.

Перша – повторення знань щодо алгоритмів, розрахунків, таблиць та формул. Інша ж – робота, безпосередньо, у лісі.
Помічникам лісничих у користування були передані сучасні бусолі фінського виробника – SUUNTO KB-20. Такі прилади використовуються при орієнтуванні на місцевості, для зйомки границь та прив’язки лісосік, а також вимірювання магнітних азимутів та побудові горизонтальних кутів.

Також, тут прояснили знаковість якості роботи на будь-якому послідовному рівні для отримання найвищої результативності всього циклу лісогосподарських робіт.

Лісівники мають бути відповідальними та прогресивними, адже ці якості серед основних передумов досконалого виконання завдань, зазначають у Смілянському лісгоспі.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.