Лісівники розповіли що роблять для того, щоб вберегти ліси нашої області від пожеж

?

Суха осінь сприяє виникненню лісових пожеж. Додають клопоту лісівникам й любителі «тихого полювання», які залишають вогонь після відпочинку у лісі та недопалки і не задумуються про негативні наслідки.

У всіх держлісгоспах області лісівники проводять попереджувальні заходи: наглядну протипожежну агітацію, профілактичні бесіди, лекції та лісівничі уроки зі школярами. З початку року було проведено 413 роз’яснювальних заходів.

У лісгоспах Черкащини функціонують 26 лісових пожежних станцій, 32 пожежні автомобілі, пожежний трактор, 17 пожежних модулів, 274 ранцевих вогнегасників. Функціонують 15 телевізійних систем спостереження.

Крім того, щороку створюють та досглядають за мінералізованими смугами. За три квартали 2021 року держлісгоспи області створили 2917 км нових мінералізованих смуг та проведено догляд за 9425 км існуючих.

З початку цього року зафіксовано 24 низові лісові пожежі. Було проведено 587 рейдів. Виявлено та притягнуто до адміністративної відповідальності 17 порушників, з яких стягнули 24,5 тисячі гривень штрафів, повідомили в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *