Лісівники обговорили, як збільшити кількість лісів на території Черкащини

DSC_0869-1Днями у Черкаському обласному управлінні лісового та мисливського господарства відбулася нарада щодо шляхів виконання Указу Президента України, яким дано старт державній програмі «Масштабне залісення України».

У межах цієї екологічної ініціативи передбачено в Україні за наступні 10 років створити 1 мільйон гектарів нових лісів, а в перші три роки має бути висаджено 1 мільярд дерев.

У нараді, яка відбулася під головуванням першого заступника начальника управління Анатолія Рутенка, взяли участь головні лісничі державних лісогосподарських підприємств.

Учасники засідання обговорили напрацювання щодо виявлення самозаліснених земель, малопродуктивних та деградованих земель, які не використовуються у сільському господарстві, проте придатні для створення лісів. Також обговорили проблеми, з якими зіткнулися при співпраці з об’єднаними територіальними громадами щодо пошуку та виділення ними земель комунальної власності під заліснення. Крім того, обговорили питання створення обласної та місцевих програм про заліснення.

Учасники наради зійшлися на тому, що потенціал для реалізації масштабної програми заліснення буде максимально використаний лише за умови об’єднання зусиль усіх дотичних сторін – лісівників, місцевої влади та об’єднаних територіальних громад, інформують в обласному управлінні лісового та мисливського господарства.

Залиште свій коментар тут.
Увага! Пам'ятайте, що наш сайт - поле для виважених коментарів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *